Nakon 2. kola Kupa ŠSCS, OŠK Paraćin i ŠK Kablovi u vođstvu u zoni Istok

urednik 29 marta, 2015 0
Nakon 2. kola Kupa ŠSCS, OŠK Paraćin i ŠK Kablovi u vođstvu u zoni Istok

Najbolje ekipe iz Pomoravskog okruga bile su uspešne u drugom kolu Kupa ŠS centralne Srbije za 2015. godinu koje je održano u nedelju 29. marta.

OŠK „Paraćin“ gostovao je u Negotinu kod ŠK „Hemičar“ i zasluženo je slavio maksimalnim rezutlatom 4:0.
U derbiju kola koje je održano u Ćupriji, ŠK „Kablovi“ iz Jagodine ubedljivo je savladao domaćina, ŠK „Radnički“ rezultatom 3,5:0,5. Ćupričani su izveli trenutno najbolji sastav u kome je nastupila čak i prvakinja centralne Srbije Ljilja Drljević, ali im ni to nije pomoglo protiv raspoloženih Jagodinaca.
ŠK „Napredak“ iz Stubice opravdao je ulogu autsajdera u Velikom Gradištu, dok je ŠK „Paraćin“ kao gost, u veoma važnom meču za vrh tabele, poražen u Majdanpeku.
Mlada ekipa OŠK „Paraćin“ 2 – DCK za koju su u ovom kolu nastupila 4 mlada igrača rođena 2001. i 2002. godine izgubila je od ŠK „Grljan“ u gositma rezultatom 3,5:0,5

Kompletni rezultati 2. kola:

No. Team Team Res. : Res.
1   ŠK Hemičar – Negotin   OŠK Paraćin – Paraćin 0 : 4
2   ŠK VGSK – Veliko Gradište   ŠK Napredak – Stubica 4 : 0
3   ŠK Radnički – Ćuprija   ŠK Kablovi – Jagodina ½ :
4   ŠK Majdanpek – Majdanpek   ŠK Paraćin – Paraćin :
5   ŠK Timok – Zaječar   ŠK Knjaževac – Knjaževac 2 : 2
6   ŠK Grljan – Grljan   OŠK Paraćin 2 DCK – Paraćin : ½
7   ŠK Morava – Supska   slobodan

 

Tabela posle 2. kola:

Rk. Team Games + = TB1 TB2
1 OŠK Paraćin – Paraćin 2 2 0 0 6 7.5
2 ŠK VGSK – Veliko Gradište 2 2 0 0 6 7.0
3 ŠK Kablovi – Jagodina 2 2 0 0 6 6.5
4 ŠK Paraćin – Paraćin 2 1 0 1 3 5.0
5 ŠK Grljan – Grljan 2 1 0 1 3 4.5
6 ŠK Radnički – Ćuprija 2 1 0 1 3 3.5
7 ŠK Majdanpek – Majdanpek 2 1 0 1 3 3.0
8 ŠK Morava – Supska 2 1 0 1 3 3.0
9 ŠK Hemičar – Negotin 2 1 0 1 3 2.5
10 ŠK Napredak – Stubica 2 1 0 1 3 2.0
11 ŠK Knjaževac – Knjaževac 2 0 1 1 1 3.0
12 ŠK Timok – Zaječar 2 0 1 1 1 2.5
13 OŠK Paraćin 2 DCK – Paraćin 2 0 0 2 0 2.0

 

Parovi 3. kola:

No. Team Team
1   OŠK Paraćin – Paraćin   ŠK VGSK – Veliko Gradište
2   ŠK Kablovi – Jagodina   ŠK Hemičar – Negotin
3   ŠK Paraćin – Paraćin   ŠK Grljan – Grljan
4   ŠK Napredak – Stubica   ŠK Radnički – Ćuprija
5   ŠK Knjaževac – Knjaževac   ŠK Majdanpek – Majdanpek
6   ŠK Timok – Zaječar   ŠK Morava – Supska
7   OŠK Paraćin 2 DCK – Paraćin   slobodan

 

Raspored održavanja Kupa Centralne Srbije, je sledeći:
Prva faza – po zonama, četiri kola po švajcarskom sistemu (svaka ekipa obavezno mora biti dva puta gost i dva puta domaćin.
1. kolo putovanje nedelja, 22. mart u 11,00 časova
2. kolo putovanje nedelja, 29. mart u 11,00 časova
3. kolo putovanje nedelja, 5. april u 11,00 časova
4. kolo putovanje nedelja, 19. april u 11,00 časova
Druga faza – u jednom mestu, po četiri prvoplasirana kluba iz svake zone – ukupno 16 klubova, četiri kola po švajcarskom sistemu. Rezultati iz prve faze prenose se u drugu fazu.
5. kolo jedno mesto petak, 1. maj u 16,00 časova
6. kolo jedno mesto subota, 2. maj u 9,00 časova
7. kolo jedno mesto subota, 2. maj u 16,00 časova.
8. kolo jedno mesto nedelja, 3. maj u 9,00 časova

Kompletne propozicije možete preuzetti ovde >>>
Pratite na sajtu Chess Results rezultate po zonama:
Istok
Zapad
Sever
Jug

Komentarisanje je onemogućeno.